Marcopol / strona główna

Sotsiaalne kaasatus

Marcopol on ettevõte, mis juba tekkemomendist alates on osalenud ühiskondlikes kampaaniates. Aitame paljusid heategevuslikke organisatsioone, fonde, haiglaid ja hospiitse. Marcopol on palju aastaid olnud Laste Õiguskaitse Fondi põhiliseks sponsoriks, mis – tänu saadud annetustele – avas Gdynias kaasaegse rehabilitatsioonikeskuse „Wyrównywanie szans” (Võrdsed võimalused).

Pakume oma abi ka paljudele teistele fondidele, nagu: 
  • Fond Lastele „Zdążyć z Pomocą” (Anna abi),
  • Fond „Patmos”,
  • Fond „Pomóż i Ty” (Aita ka Sina),
  • Fond „Serce Dzieciom na Rzecz Dzieci Pokrzywdzonych przez Los” (Süda Lastele, keda saatus on kahjustanud)
  • Fond „Serce Dziecku” (Süda Lapsele),
  • Fond „Wróć – Fundacja Pomocy Dzieciom Poszkodowanym w Wypadkach Komunikacyjnych” (Tule tagasi – Liiklusõnnetustes vigastatud laste abistamise Fond),
  • Fundacja na Pomocy Dzieciom z Grodzieńszczyzny (Fond Hrodna piirkonna Laste Abistamiseks),
  • Poolakeelsete Koolide Abistamise Fond Idas.
Peale selle kanname hoolt ka kahe hospiitsi: Pomorskie Hospicjum dla Dzieci (Pommeri Lastehospiitsi) ja Gdanski Hospiitsi eest. Vahetu rahalise abiga toetasime ka mitmeid haiglaid: Szpital Morski im. PCK w Gdyni Orłowie (Poola Punase Risti nim. Merehaigla Gdynia Orłowis, Sisehaiguste ja Lasteosakond), Rajoonihaigla Wejherowos (Laste kirurgia osakond), Vojevoodkonna haigla Gdanskis, Gdanski Dialüüsi Kasutavate Patsientide Ühing; koole: kool Chwaszczynos, Przodkowies, Żukowos ja Kartuzys ja rooma-katoliku kogudusi Gdynias (Orlowos) ja Chwaszczynos. Marcopol on pikki aastaid osutanud abi Lastekodule Gdanskis.

Marcopol on olnud ka mitmete kultuuriürituste sponsoriks, sealhulgas Hea Tuju Festivali (Festiwal Dobrego Humoru) ja Pommeri vojevoodkonna haiglates esitatud lasteetenduste toetajaks. Rahalist toetust sai meilt ka Witold Gombrowiczi nim. Linnateatri Suveteater (Scena Letnia Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza) Gdynias Orłowis. Sponsoreerime ka spordiüritusi, näiteks Merevaigujooksu (Bieg Bursztynowy), ratsutamis- ja jalgpallivõistlusi.

Tänuavaldused Gdanski Zaspa Linnahaigla juures tegutsevalt Gdanski Dialüüsi Kasutavate Patsientide Ühingult.