Marcopol / strona główna

Meist

Marcopol on juhtivaks laias valikus kinnituselementide tootjaks ja tarnijaks, mis on ette nähtud paljudele tööstusharudele Poolas ja kogu maailmas. 1985. aastal asutatud firmast on saanud tänaseks oma tootmisala liider, millel on osakonnad 12 Poola linnas ja 5 välismaist filiaali, sealhulga Leedus, Eestis ja Venemaal.

Firma Macropol poolt pakutavad tooteid iseloomustab parim kvaliteet, erakordne vastupidavus ja tootmistäpsus. Nad täidavad isegi kõige nõudlikumate Klientide ootusi, kes tegutsevad mööblitööstuses, ehituses, elektroonika- või autotööstuses. Tänu laialdasele ja paindlikult tegutsevale müügivõrgule jõuavad meie tooted nii suurtesse ettevõtetesse kui ka väiksemate töökodade ja firmadeni ning eraklientideni.

Meie edu toetub kolmele sambale: mitmeaastasele kogemusele, väljaõppinud töötajate kaadrile ja tootmisprotsessis kasutatud arenenud tehnoloogiale, kvaliteedikontrollile ja logistikale. Tehes koostööd parimate ettevõtetega Poolas ja välismaal, oleme saavutanud olulise edumaa konkureerivate firmade ees. Macropolist on saanud tugev, dünaamiliselt arenev ettevõte, mis annab tööd umbes 500 inimesele.


Oleme kaubamärgiks, mis ühendab.